کمپانی الکترو لوبر از کشور لهستان با سالها سابقه فعالیت در زمینه طراحی و ساخت سیستم های روانکاری اتوماتیک، سیستم های پخش و توزیع انواع روانکارها و خنک کننده های صنعتی همراه با نماینده انحصاری خود در ایران – شرکت پرتو رایان رستاک – آماده ارائه کلیه خدمات فنی و مهندسی در زمینه های زیر میباشد :

1-طراحی و ساخت و نصب و تحویل سیستم های مرکزی روانکاری ماشین آلات و دستگاهها

2-توزیع اتوماتیک روان کننده ها درخط تولید

3- طراحی، تامین و نصب سیستم های توزیع و پخش روغن، سایر روانکارها و خنک کننده ها بر پایه راهکارهای اختصاصی الکترولوبر

4- مشاوره فنی برای کاربری و انتخاب مناسب سیستم روانکاری

5- طراحی، ساخت و نصب سیستم های مدار بسته ی روانکاری مورد استفاده در بلبرینگ ها، موتورهای بزرگ، سانتریفوژها و توربین ها

6- پیشنهاد فنی جهت انتخاب مناسب سیستم های اتوماتیک پخش کننده روغن و گریس و در صورت نیاز، تهیه، نصب و راه اندازی

7- اتوماسیون صنعتی

8- تراش کاری، جوش کاری، برش لیزری قطعات فلزی و ساخت قطعات مکانیکی بر پایه درخواست مشتری و یا طرح پیشنهادی الکترولوبر

کمپانی الکترولوبر با مهندسین متخصص کار آزموده، توانایی طراحی و ساخت هر گونه سیستم روانکاری و توزیع را بر پایه نیاز مشتریان دارا می باشد و مفتخر است با همراهی شرکت پرتو رایان رستاک نمایندگی انحصاری خود، کلیه خدمات فنی و مهندسی فوق الذکر را در ایران ارائه نماید.

کمپانی الکترولوبر با بیش از بیست سال سابقه فعالیت، نصب و راه اندازی بیش از هزاران مورد سیستمهای روانکای مختلف از ماشین آلات وتجهیزات را به انجام رسانده است. سیستم های مدرن و کار آمد روانکاری با افزایش طول عمر تجهیزات و کاهش زمان خارج از سرویس بودن (Down Time ) و نیز کاهش مصرف انرژی، سهم عمده ای در کاستن از هزینه ها دارند.

شرکت پرتو رایان رستاک به عنوان نماینده انحصاری کمپانی الکترولوبر مفتخراست در انجام پروژه های یاد شده همراه با متخصصین کارخانه سازنده، راه حل های فنی و اختصاصی در این زمینه را جهت رفع مشکلات صنایع کشور عزیزمان و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری در کارخانجات، ارائه نماید .

فهرست